KARGO POLİTİKASI

KARGO POLİTİKASI

SİPARİŞ SÜRECİ

Ürün sayfasında belirtilen özelliklere, içeriklere ve görsellere bire bir karşılık gelen ürün gönderilecektir. Ürün kargo taşımacılığına ve ürünün yapısına uygun şekilde paketlenir. Siparişler anlaşmalı kargomuz tarafından belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Bu gönderim yöntemi dışında, başka bir gönderim yöntemimiz yoktur.

Siparişlerinizin sitemizde ilan edilen alt limitleri ve/veya ücretsiz kargo sunan paketleri sağlaması durumunda gönderim ücretsiz olmakta, aksi takdirde gönderim ücreti alıcı tarafından ödenmektedir. Alıcının gönderi ücretini ödediği durumlarda, anlaşmalı kargomuz, gönderimde fiyat avantajı sunmaktadır. 

İş günlerinde saat 12:00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün, sonrasında verilen siparişlerin ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmesi hedeflenir. Kargo firması kaynaklı kapasite ve/veya araç arızası gibi sorunlardan kaynaklı kargo firmasına teslimat aksayabilmektedir. Ürünlerimiz Yurtdışından gönderildiği için kargo firmasına bağlı olarak ürünün ulaşması 15-25gün arası sürebilmektedir.

Kargo firmasının gönderi ve alıcı şubelerinde kapasite aşımı gibi sorunlardan ötürü gönderim süresi 1 iş günü aksayabilmektedir. Teslimat süresine ilişkin bilgiler seçtiğiniz kargo firması tarafından verilmektedir. TOYSFLOWER teslimata ilişkin sorumluluğu mevzuattaki yasal sürelerle sınırlıdır. Bunun dışında seçtiğiniz kargo firmasının prosedürleri uygulanmaktadır. TOYSFLOWER ürünleri ve/veya kargo firmasının tarafınıza ileteceği takip numarası ile ürününüzü takip etmeniz ve bir sorun tespit ettiğiniz hallerde kargo firması ile iletişime geçmeniz önerilir.

Dilediğiniz yerden vereceğiniz siparişler, dilediğiniz adrese hızlı, uygun ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz ve en hızlı şekilde ürünlerimizi yolluyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

Destek ekibimiz sizler için saat 10:00-18:00 arası tam hizmet vermektedir. Dilediğiniz bütün soruları hızlı şekilde cevaplayacağız.

100% GÜVENLİ ÖDEME

Ödemeleriniz 100% güvenli ve şifreli şekilde gerçekleşir. MasterCard, Visa tarafından korunmaktadır.