PARA İADE POLİTİKASI

İadeniz kabul edilirse, size bir iade nakliye etiketi ile paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatları göndereceğiz. İade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

 

Herhangi bir iade sorunuz için bize her zaman tuganayarisli21@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Hasarlar ve sorunlar

Lütfen siparişinizi teslim alırken kontrol edin ve ürün kusurlu, hasarlı veya yanlış ürün aldıysanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirip düzeltebiliriz.

 

 

İstisnalar / iade edilemeyen ürünler

Çabuk bozulan ürünler (yiyecek, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Özel öğeniz hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

 

Ne yazık ki indirimli ürünlerde veya hediye kartlarında iade kabul edemiyoruz.

 

 

takaslar

İstediğinizi almanızı sağlamanın en hızlı yolu, elinizdeki ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi gerçekleştirmektir.

 

 

Avrupa Birliği 14 günlük soğuma süresi

Yukarıdakilere bakılmaksızın, mal Avrupa Birliği'ne kargolanıyorsa, siparişinizi 14 gün içinde herhangi bir nedenle ve gerekçe göstermeksizin iptal etme veya iade etme hakkınız vardır. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüz, onu aldığınız durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olmalıdır. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

 

 

Geri ödemeler

İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize 10 iş günü içinde otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.

İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla zaman geçtiyse lütfen tuganayarisli21@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.